Ã–VRIGT / Musikinstrument / Dragspel 16108101

nr 1610 8101

Dragspel

i väska, Acordia Royal. Längd: 55 cm. Djup: 43 cm, höjd: 22 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 1 april 2024
kl 20:54:00